چوب نما ترمووود uts 19×118

  • ترمووود uts

چوب نما ترمووود uts 19×118 کاج

چوب نما ترمووود uts 19×118 کاج یا چوب ترمو کاج از مرغوب ترین گونه کاج های سرد سیری اسکاندیناوی ساخته شده.

چوب نما ترمووود کاج UTS 19×118 از درخت کاج (Pine) که یکی از گونه‌های گیاهانی است که در سرتاسر جهان وجود دارد، طی فرآیند ترمو به دست می آید.

نتیجه فرآیند ترمو چوب کاج، چوب ترمو بسیار سبک و زیبا، قابل استفاده در تمامی محیط های داخلی و خارجی، مخصوصا برای استفاده به عنوان چوب نمای ساختمان، کلبه چوبی، آلاچیق چوبی، مبلمان، پرگولا و … می باشد.

درخت کاج دارای گونه های بسیار زیادی می باشد که چوب ترمووود کاج پارس چوب از کاج های سرد سیری فنلاند فرآوری شده.

کاج های سردسیری از سایر گونه کاج ها مقاوم تر است که عموما رنگ زرد روشن دارد و کاربرد اصلی آن قبل از فرآیند ترمو در ساخت مبلمان و کلبه چوبی است.

چوب نما ترمووود کاج

 

پس از انجام فرآیند ترمو، چوب بسیار سبک مقاوم شده و برای استفاده در تمام محیط های بیرونی و انواع کفپوش های دور استخر قابل استفاده می شود.

این چوب ترمو پس از رنگ آمیزی به دلیل بافت منحصر به فرد و جلا پذیری بالایی که دارد، بسیار زیبا می شود.

چوب گونه کاج به سه شکل SHP, UTS و UTV و با قابلیت رنگ آمیزی با انواع رنگ مخصوص چوب به مشتریان گرامی پارس چوب عرضه می شود.

چوب ترمو کاج شرکت پارس چوب از مرغوب ترین چوب های فنلاند با درجه کیفی A+ همراه استاندارد اروپا تهیه و به کشور وارد شده است که این امر، چوب ترموود کاج پارس چوب را به یکی از مرغوبترین چوب های موجود در بازار بدل کرده.

شما مشتری گرامی می توانید با خیال آسوده از این چوب ها در: نمای چوبی ساختمان، کلبه چوبی، آلاچیق چوبی، کفپوش چوبی، چوب دور استخر و سایر موارد استفاده کنید.

کیفیت این چوب توسط پارس چوب به مدت 25 سال در استفاده به عنوان چوب نما تضمین می شود.

دسته بندی
ترمووود, ترمووود Pine
برچسب ها
ترمو وود, ترموود, ترموود نما, ترمووود, ترمووود کاج, ترمووود نما, چوب SHP, چوب ترمو, چوب ترموود, چوب ترمووود, چوب درخت, چوب درخت کاج, چوب فنلاند, چوب کاج, چوب نما, چوب نمای ساختمان, نمای ترمووود, نمای چوب ترمو, نمای چوبی, نمای چوبی ساختمان