مولدر

مولدر یکی از دستگاه های صنعتی پیشرفته در صنایع چوب و تولید کننده مصنوعات چوبی ترمووود، پروفیل چوبی به شمار می آید. چهار تراش یا مولدر همان طور که از نامش پیداست برای تراش دادن و ایجاد طرح به صورت هم زمان در چهار سمت چوب می باشد. این دستگاه دارای چهار موتور و اسپیندل است که عملیات تراش، ایده و طرح های مورد نظر چوب را با سرعت و کیفیت بسیار بالا انجام می‌دهند. همچنین چهار تراش از ترکیب سه دستگاه کف رنده، گندگی و فرز می باشد و می تواند در هر چهار لبه الوار ابزار زنی کند.

خدمات مولدر

دستگاه مولدر یکی از پر کاربرد ترین ماشین آلات نجاری می باشد. استفاده از آن در کارگاه و کارخانه های بزرگ صنعت چوب می باشد. این دستگاه از مدل و طرح های متفاوتی با توجه به حجم کار، بودجه مورد نظر تهیه می شود.

مجموعه پارس چوب با برخورداری از دستگاه های پیشرفته مولدر، توانایی همکاری در این زمینه با تمامی فعالان صنعت چوب را دارد. کسانی که در این صنعت فعالیت دارند، می توانند جهت کاهش هزینه ها، تسریع و تسهیل فرآیند تولید، ابزارزنی، تولید قطعات و مولدر را به ما بسپارند. ما تمامی خدمات تخصصی چوب را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای شما ارائه می دهیم.

مزیت دستگاه مولدر

کاربرد دستگاه چهار تراش

تولید حرفه ای ترمووود با بالاترین کیفیت، توسط پارس چوب

مجموعه پارس چوب، چون مجهز به انواع دستگاه های تولید چوب ترمو و مولدر می باشد، توانسته به یکی از تولید کنندگان برتر ترمود با سابقه درخشان و موفق تبدیل شود. این مجموعه مفتخر است با تجهیزات به روز در کنار تیم متخصص محصولات خود را در کمترین زمان با قیمت ارزان و کیفیت فوق العاده ارائه دهد. هدف این مجموعه بر اساس تولید استاندارد جهانی ترمود، با توجه به رضایتمندی شما در این صنعت می باشد. شرکت ما می تواند بهترین طراحی ها و بهترین چوب های ترمو را برای شما تهیه، طراحی و اجرا کند. شما عزیزان جهت استفاده از ترموود، در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه خدمت شما معرفی می کنیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.