خدمات تخصصی چوب

شرکت پارس چوب ارائه دهنده خدمات تخصصی چوب شامل : چوب ترمووود (ترمووود گونه زبان گنجشگ و ترمووود گونه کاج)، رنگ های ترمووود (تکنوس و sonne) و پروفیل چوب ترمووود می باشد و تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت در ایران، ارائه می دهد. ترمووود محصولی است که برای سازه هایی مانند آلاچیق، نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی منزل و … به کار می رود. تمامی سفارشات پارس چوب، به صورت حرفه ای و با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا، در کوتاه ترین زمان ممکن، انجام می شوند. خدمات پارس چوب بسیار متنوع می باشد و در ادامه به معرفی برخی از این خدمات می پردازیم.

چوب خشک کنی

خشک کردن چوب، به معنای خارج کردن آب چوب از داخل آن می باشد؛ امروزه با استفاده از کوره حجره ای، کوره تبریدی، کوره خلا، کوره خورشیدی، کوره مادون قرمز، کوره رادیوفرکانس، چوب را خشک می کنند. در دستگاه چوب خشک کن معمولا دمای کوره را روی نود درجه فارنهایت تنظیم می کنند. این روش مستلزم آن است که معاینه و بررسی روزانه بر کوره و بر چوب ها صورت بگیرد. این روش خشک کردن مصنوعی که نوع معمول خشک کردن مصنوعی چوب است گرما و انرژی زیادی را نیاز دارد زیرا نه تنها گرما را بازیابی نمی کند بلکه رطوبت حاصل از چوب را نیز با صرف انرژی زیاد تبخیر و به خارج از کوره می فرستد. دو نوع دیگر کوره برای خشک کردن چوب وجود دارد که یکی کوره رطوبت زدا و دیگری کوره خلأ است.

مزایای خشک کردن چوب به این روش عبارت است از :

>> صرفه جویی در زمان.

>> قابلیت رنگ پذیری و چسبندگی بهتر چوب.

>> فاقد پوسیدگی، پیچیدگی، حشره زدگی، ترک و گسیختگی.

شرکت پارس چوب با بهره گیری از بروزترین دستگاه های چوب خشک کنی، اقدام به تولید چوب های خشک شده با بالاترین کیفیت ممکن می کند.

چوب بری

شرکت پارس چوب دارای بروزترین ابزارهای چوب بری بوده و تمامی محصولات، به صورت حرفه ای و دقیقه ساخته می شوند. عملیات چوب بری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا در صورتی که چوب در حین برش دچار کچی یا ناهمواری گردد از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهد بود و در اجرای نهایی کار به مشکل بر خواهد خورد و ظاهر زیبایی نخواهد داشت. دستگاه های چوب بری دارای انواع مختلفی هستند که شرکت پارس چوب با بهره گیری از بهترین دستگاه های روز دنیا چوب ها را به طور دقیق و صاف برش می دهد و برای تهیه ترمووود و سایر محصولات آماده سازی می کند.

مرکز چوب بری

مولدر ( چهار تراش )

چهار تراش مولدر یکی از دستگاه های مهم و پر استفاده در صنایع چوب و شرکت های بزرگ تولید کننده مصنوعات چوبی و پروفیل های چوبی است. چهار تراش مولدر در شرکت های تولید کننده دیوار پوش چوبی، کف پوش چوبی، قرنیز چوبی، سازنده های کلبه چوبی، ترموود و … مورد استفاده قرار می گیرد. همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، چهار تراش مولدر امکان تراش دادن یا ایجاد طرح به صورت هم‌زمان در چهار طرف چوب را دارد. این قابلیت به شرکت های تولیدی این امکان را می دهد که با سرعت و کیفیت بسیار بالا، ایده ها و طرح های مورد نظر خود را روی تخته و پروفیل چوبی اجرا کنند. ماشین چهار تراش از 4 موتور اصلی تشکیل شده است که از چهار طرف تیغه ها را به چرخش در می آورند. یک موتور برای چرخش تیغه زیر جهت رندیدن کف تخته، یک موتور مخصوص تیغه بالا جهت انجام گندگی و دو موتور برای چرخش تیغه های بغل وجود دارد.

از ماشین چهار تراش برای عملیات های زیر می توان استفاده نمود.

>> باربرداری

>> شیار زدن

>> اجرای کلیک

>> اجرای انواع اتصال

>> ساخت زهوار

جهت تماس با ترمووود، مشاوره و یا خرید محصول با شماره های زیر تماس حاصل نمایید؛ کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.