چوب بری

مجموعه  پارس چوب، مجموعه‌ای پیشرو در زمینه‌ی صنایع چوبی بوده و آماده‌ی خدمت‌گذاری به شما عزیزان با توجه به درخواست شما می‌باشد. یکی از ابزارآلاتی که این مجموعه برای ارائه خدمات خود مورد استفاده قرار می‌دهد، دستگاه چوب بری می‌باشد.

چوب بری

خدمات چوب بری

توجه به این امر حائز اهمیت می‌باشد که، دنیای نجاری و صنعت چوب دنیای پیشرفت روزافزون است و به همان نسبت که روند نجاری هر روز دچار تغییر روبه رشد می‌شود، ابزار و دستگاه‌های مورد استفاده برای این صنف تجاری-صنعتی نیز، به نسبت پیشرفته‌تر می‌شود.  یکی از این دستگاه‌ها، اره‌ی چوب بری می‌باشد که، دارای انواع مختلفی است و هر کدام کاربرد مختص به خود را دارند. در ادامه به بررسی مختصری از کاربرد انواع مختلف این دستگاه می‌پردازیم.

انواع دستگاه چوب بری و کاربرد آنها

از پرکاربرد‌ترین دستگاه‌های چوب بری می‌توان به انواع زیر اشاره کرد:

اره فلکه یا اره نواری:

این دستگاه از پر استفاده‌ ترین، ابزارآلات در نجاری مدرن بوده و به دو صورت عمودی و افقی ساخته می‌شود. عملکرد این دستگاه تبدیل تخته‌های چوب با قطرهای زیاد به قطعه‌های مورد استفاده برای کارخانه‌ها‌ی چوب بری می‌باشد.

ماشین گندگی:

قطعه‌های چوب را به ضخامت و اندازه‌‌های یکسان برای استفاده در کار تبدیل می‌کند.ماشین گندگی در دو نوع دستی و اتوماتیک ساخته می‌شود.

دستگاه کف رنده:

این ماشین در واقع از نیاز‌های اولیه یک کارگاه نجاری می‌باشد، چرا که همه‌ی الوارها باید قبل از هر نوع استفاده از قوس‌های طبیعی چوب رها شده و سطحی صاف و بدون قوس برای کار داشته باشند. این عملکرد توسط ماشین کف رنده امکان پذیر است.

اره میزی

از ابتدایی‌ترین دستگاه‌ها در کارگاه‌های نجاری یا حتی مغازه‌های کوچک نجاری می‌باشد. با به کار گرفتن این اره می‌توان انواع مصنوعات چوبی اعم از نئوپان، MDF، HPL و انواع سطوح را برش داد.

اره فارسی بر:

اره‌ای است که می‌تواند، برش‎‌های زاویه دار یا فارسی را به آسانی ایجاد کند و بیشتر در اتصالات قطعات چوبی کاربرد دارد.

اره گرد بر:

در سه نوع برقی، شارژی و پنوماتیکی در بازار یافت می‌شود. به این اره، اره‌ی نفوذی یا همه کاره گفته می‌شود، چرا که می‌توان از آن برای سطوح مختلف استفاده کرد.

اره عمود بر:

به این اره اره‌ی چکشی نیز گفته می‌شود و از جمله اره‌هایی است که از آن در صنعت سنگ بری، فلزات، پلاستیک و دیگر پروژه‌های نیمه حرفه‌ای استفاده می‌شود. به همین دلیل در دو نوع حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای در بازار یافت می‌شود.

بهترین مرکز چوب بری

برای اینکه بتوانیم، کارهای خود را با خیال آسوده به یک کارگاه چوب بری و دارای خدمات کامل صنعت چوب بری، بسپاریم، باید به چند مورد توجه بالقوه داشته باشیم، اول اینکه؛ باید از اعتبار شرکت مدیریت کننده‌ی کارگاه مطمئن باشیم، برای این کار می‌توانیم نمونه کار‌های کارگاه را بررسی کنیم. این موضوع خیلی مهم است که تکنسین‌ها از دستگاه‌هایی برای برش چوب استفاده کنند که، کاملا سالم باشند و قطعه چوب‌ها را به طور دقیق و با سایز یکسان برش دهند، تا وقتی قطعات در کنار هم قرار می‌گیرند، درست مثل یک پازل کامل کننده‎‌ی هم باشند. نکته‌ی بعدی که باید به آن توجه کنیم این است که، تکنسین‌های کارگاه دارای تجربه‌ی کافی برای استفاده از دستگاه‌های چوب بری باشند.  در آخر باید ذکر شود که، توجه به این نکته خیلی مهم است که، کارگاه مدنظر ما از به روزترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها برای برش قطعات چوب استفاده کند. مجموعه پارس چوب بهترین مرکز چوب بری می باشد و با دقیق ترین شکل ممکن چوب ها را برش و تحویل می دهد.

کارخانه چوب بری
انواع چوب بری ترمووود

هزینه‌ی خدمات چوب بری

چوب بری‌، یکی از انواع خدمات تخصصی چوب، محسوب می‌شود که، می‌توان آن را از کارگاه‌های مخصوص چوب بری خواستار شد. در رابطه با هزینه‌ی چوب بری باید گفت که، نمی‌توان در ابتدای کار به طور دقیق بیان کرد که هزینه‌ی نهایی چقدر خواهد شد، زیرا میزان هزینه بسته به عوامل مختلفی می‌باشد.

عواملی که در روند محاسبه‌ هزینه‌ نهایی چوب بری تاثیر گذار هستند، شامل مواردی همچون:

نوع چوب، مقدار چوبی که شما برای برش به کارگاه ارائه می‌دهید، نوع دستگاه مورد استفاده توسط کارگاه برای چوب بری، بازه‌ی زمانی که برای برش چوب که توسط شما درخواست می‌شود، در نهایت این موارد در کنار هم هزینه‌ی نهایی را برای شما رقم می‌زنند. جهت مشاوره میتوانید تماس بگیرید و از هرینه خدمات چو بری با خبر شوید.

درباره‌ی مجموعه‌ی پارس چوب بیشتر بدانید…

این مجموعه با به کارگیری بهترین برند‌های دستگاه‌های مربوط به صنعت چوب، مفتخر بوده که همیشه رضایت مشتریان خود را به حد کمال کسب کند. این مجموعه همچنین از با کیفیت‌ترین ابزارآلات استفاده می‌کند و در تعویض به موقع قطعات معیوب دستگاه‌های مورد استفاده در کار خود کوشا است، تا مبادا روند خرابی دستگاه در کیفیت خدمات ارائه شده توسط این شرکت خللی ایجاد کند. از دیگرخدمات تخصصی مربوط به چوب  این مجموعه می‌توان به استفاده از مولدر و دستگاه چوب خشک کنی هم اشاره کرد. در ادامه می‌توان ذکر کرد که، تکنسین‌های این مجموعه از مجرب‌ترین و کار بلد ‌ترین اشخاص در حرفه‌ی کاری خود می‌باشند.  

پارس چوب

ارتباط  با پارس چوب، شما عزیزان می‌توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری اقدام نمایید. در صورت تمایل به تماس و برقراری ارتباط با مجموعه به صورت آنلاین، اپراتور‌های مجموعه در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی می‌کنند و در صورت تمایل به ثبت قرار داد با شرکت به صورت حضوری، شما مشتریان گرامی می‌توانید به نشانی زیر مراجعه فرمایید.

آدرس کارخانه: اتوبان ساوه خروجی شهریار شاهد شهر روبروی آتش نشانی خیابان صدر زاده – خیابان صنعت -پلاک۱


02122079965


09058085828


09122250453